ZPĚT NA OBSAH Katalogu 101. aukce KONANÉ 4. 3. 2017 v Brně

MATERIÁL-TECHNIKA____

akvarel…12, 131, 208, 213, 217, 249, 254
akvarel, kvaš…97
alpaka…104, 105
barevná litografie…83, 84, 161, 166, 167, 250, 251, 252, 253, 256
barevný lept…164
Britania metal…143
bronz…63, 115, 146, 295, 297
celuloid…142
cín…151
dřevo…61, 62, 65, 73, 157, 160, 189, 233, 291
dřevo, lak…262
dřevo, mosaz…281, 292
dřevo, perleť, mušle…299
dřevo, sklo…70
dřevo, textil…71
dřevoryt…41, 43, 85, 87, 170, 257
fajáns…28
fotomontáž…303
hlína pálená…108, 158, 228
kamenina…23, 30, 75, 154
keramika…25, 29, 34, 113, 118, 198, 221, 261, 265, 285, 289
keramika, kov…288
kombinovaná technika…47, 53, 302
kost…300
kov…64, 184
kov, kost…236, 237, 238
kov, porcelán…77
kov, sklo…153
kresba tuší…139, 218
kresba tuší, akvarel…11, 121, 122, 123, 124, 125, 126
kresba tužkou…82
kresba tužkou a tuší…258
křídy…98
křišťál…190
kůže, kov…31
kvaš…182
kvaš, akvarel…48
lavírovaná kresba tuší…243
lept…128
linoryt…86, 88, 89, 96, 162, 163, 212
litografie…8, 42, 44, 129, 165, 171, 202, 203, 204, 247
majolika…225, 226
malachit…66
masa…239, 311
mastek…149
měď…111, 294
mezzotinta…45
monotyp…132
mosaz…112
mosaz, kůže…116
nefrit…296
olej a akryl na sololitu…242
olej a olejová tempera…95
olej na desce…58, 140, 180
olej na kartonu…3, 5, 9, 10, 17, 18, 55, 127, 176, 216
olej na lepence…7, 60, 172, 174, 201, 209, 210, 219, 220, 245, 248
olej na plátně…1, 2, 4, 6, 13, 15, 46, 50, 52, 54, 56, 59, 81, 92, 94, 99, 100, 130, 135, 175, 177, 205, 206, 207, 214, 215, 241, 244, 255, 260, 308, 309
olej na překližce…51, 179
olej na sololitu…16, 20, 57, 90, 91, 93, 136, 173, 307
olej, kvaš, tempera…168
olej-tempera…137, 310
papíer mâché…298
pastel…49, 133, 134, 211
perforační technika na palmových listech…156
perokresba…14
plast…230
porcelán…21, 22, 24, 26, 27, 33, 35, 67, 68, 69, 72, 76, 106, 114, 155, 159, 191, 192, 193, 194, 196, 200, 223, 224, 227, 229
porcelán, dřevo…199
pórovina…36
rytina…169, 259
siderolit…119
sklo…32, 37, 38, 39, 74, 79, 109, 141, 144, 145, 148, 150, 152, 183, 185, 186, 187, 188, 231, 232, 263, 264, 282, 286, 312
sklo čiré…120, 234, 283
sklo hutní…78, 290
sklo hyalitové…40, 181
sklo kouřové... 222
sklo malachitové…107
sklo optické ... 195
sklo tažené…197, 235
sklo, kov…284, 287
sklo, mosaz…117
smalt na mědi…246
stříbro…101, 102, 103, 269, 270
tempera…138, 301
terakota…147
tisk…271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280
tuš, akvarel…305, 306
tuš, akvarel, kvaš…304
vlna…80
zlato…110, 266, 267, 268

MATERIÁL-TECHNIKA