ZPĚT NA OBSAH Katalogu 102. aukce KONANÉ 29. 7. 2018 v Brně

MATERIÁL-TECHNIKA____

akvarel…176, 245
akvarel, kvaš…163, 164, 165, 166, 167, 173, 299
akvarel, tuš…138, 139, 140, 263
akvatinta…174
alpaka…154
barevná litografie…12, 124, 243, 250
barevný lept…218, 219, 220, 264, 265, 266
bronz…157
cín…143
dřevo…110, 119, 186
dřevoryt…281, 287
dřevořez…271
grafika…57, 59
hedvábí…101, 102
hlína pálená…23, 33, 34, 35, 36
kamenina…25, 30
keramika…28, 189
kombinovaná technika…125, 212
kov…153
kov niklovaný…37
kov, dřevo…185
kov, rohovina…184
kovová kompozice…200
kresba tuší…121, 122, 257, 259, 262
kresba tuší a akvarelem…9, 15, 86, 91
kresba tuší a bělobou…261, 272
kresba tužkou…123, 135
kresba tužkou, akvarel a kvaš…2
kresba uhlem…1, 168, 210, 260
kvaš…90
kvaš, tempera…84
lept…8, 209, 258, 267, 268, 269, 274, 283, 284, 285, 290, 291
linoryt…280, 289
litografie…17, 83, 128, 131, 242, 244, 247, 300, 301, 302
malba na textilu…192, 193, 194
měď…187
mědirytina…82
mosaz…64, 65, 160, 190
mosaz a dřevo…39
mosaz, kořenice, sklo…120
mosaz, sklo…199
netkaná tetilie…38
obecný kov zlacený…72
ofset…132
olej…47
olej na desce…6, 44, 52, 53, 206, 207, 252, 255, 273
olej na kartonu…14, 87, 136, 137, 170, 171, 215, 241, 278
olej na lepence…5, 7, 45, 48, 127, 201, 216, 246, 248, 253, 279, 292, 298
olej na plátně…3, 4, 10, 19, 20, 41, 42, 43, 46, 49, 50, 51, 55, 58, 60, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 126, 129, 130, 133, 172, 175, 177, 178, 179, 180, 204, 208, 249, 251, 254, 277, 286, 293, 294, 295, 296, 297, 303
olej na překližce…11, 13, 18, 134
olej na skle…282
olej na sololitu…16, 81, 96, 161, 162, 169, 202, 205, 276
olej-tempera…211, 256
pastel…203, 213
pastel a kvaš…54
pastel, kvaš, tempera…88
pastelka, akvarel…217
plech…118, 188, 191, 224
podmalba na skle…275
porcelán…24, 26, 32, 61, 62, 63, 78, 79, 103, 106, 109, 141, 142, 144, 156, 221
reprodukce…196, 197
řezba ve dřevě…158, 159, 181, 182, 183, 198
serigrafie…89
sklo…21, 29, 80, 104
sklo čiré…22, 27, 31, 40, 76, 77, 107, 108, 222
sklo foukané…231, 232, 233, 234, 305
sklo hutní…66, 67, 68, 69, 105
sklo tažené…230, 236, 237, 238, 239, 240, 304, 306, 307
sklo tažené a lité…235
stříbro…74, 75, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 226, 229
stříbro, tyrkys…227
suchá jehla, akvatinta…270
světlotisk fotografie…288
tisk…111, 112
tuš, akvarel…138
tuš, akvarel, kvaš, koláž…56
tužka, barevné pastely…214
vernis mou…85
zlato…70, 71, 225, 228
zlato, metal…73

MATERIÁL-TECHNIKA