Vojta Tomáš (1885-1934)"Cvičenky pod tribunou, VII. všesokolský slet"
pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III, vzadu RPA 808. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.
14 x 9 cm
200 Kč
Vojta Tomáš Fotograf, zastoupen ve Sbírce fotografií od 60. let 19. století po současnost, Archiv hlavního města Prahy.
Vojta Tomáš (1885-1934)"Cvičenky - před vystoupením. VII. všesokolský slet"
pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III a číslem 759. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.
14 x 9 cm
200 Kč
Vojta Tomáš (1885-1934)"Tábořiště. VII. všesokolský slet"
pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III a číslem 947. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.
14 x 9 cm
200 Kč
Vojta Tomáš (1885-1934)"Cvičení na hrazdách. VII. všesokolský slet"
pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III a číslem 1017. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.
14 x 9 cm
200 Kč
Vojta Tomáš (1885-1934)"Cvičení na koních našíř. VII. všesokolský slet"
pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III a číslem 1023. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.
14 x 9 cm
200 Kč
Vojta Tomáš (1885-1934)"Vystoupení žen. VII. všesokolský slet"
pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III a číslem 808. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.
14 x 9 cm
200 Kč
Vojta Tomáš (1885-1934)"Vystoupení mužů. VII. všesokolský slet"
pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III a číslem 822, vzadu RPD 832. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.
14 x 9 cm
200 Kč
Vojta Tomáš (1885-1934)"Formace mužů na Letné. VII. všesokolský slet"
pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III a číslem 907, vzadu RPA 808. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.
14 x 9 cm
200 Kč
Vojta Tomáš (1885-1934)"Letná - muži na značkách. VII. všesokolský slet"
pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III a číslem 911. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.
14 x 9 cm
200 Kč
Vojta Tomáš (1885-1934)"Slavnostní vystoupení. VII. všesokolský slet"
pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III a číslem 752, vzadu RPA 808. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.
14 x 9 cm
200 Kč
Vojta Tomáš (1885-1934)"Slavnost na Letné. VII. všesokolský slet"
pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III a číslem 779, vzadu RPA 808. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.
14 x 9 cm
200 Kč
Vojta Tomáš (1885-1934)"Veselice na Letné. VII. všesokolský slet"
pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III a číslem 787. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.
14 x 9 cm
200 Kč