321-340 www.aukcnidum.cz

 112. AUKCE BRNO - 13.11.2022___NEDĚLE__11 hod

321 322 323 324 325
326 327 328 329 330
331 332 333

321

Drtikol František (1883-1961)

Pohlednice "Duše poznává Boha"

pohlednice - reprodukce obrazu, název ve čtyřech jazycích, vzadu Copyright by Drtikol, Hollarotypie V. Neubert a synové, první třetina minulého století, pohlednice je nepoužitá, ve velmi dobrém stavu, sběratelský kus

10,7 x 14,5 cm

300 Kč

Drtikol František

Světově proslulý český fotograf první poloviny 20. století, mystický malíř, filozof, překladatel. V roce 1935 prodal svůj fotoateliér a začal se plně věnovat malování. Jeho práce jsou v Galerii hlavního města Prahy, Moravské galerii v Brně, Muzeu v Benátkách nad Jizerou, Národním muzeu či Uměleckoprůmyslovém museu v Praze, další galerie jsou v městech Chicago, Paříž, Kolín nad Rýnem, New York, Rochester, Houston, San Francisko, Vídeň, Amsterdam, Tokio.

TOP 321-340

322

Vojta Tomáš (1885-1934)

"Cvičenky pod tribunou, VII. všesokolský slet"

pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III, vzadu RPA 808. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.

14 x 9 cm

200 Kč

Vojta Tomáš

Fotograf, zastoupen ve Sbírce fotografií od 60. let 19. století po současnost, Archiv hlavního města Prahy.

TOP 321-340

323

Vojta Tomáš (1885-1934)

"Cvičenky - před vystoupením. VII. všesokolský slet"

pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III a číslem 759. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.

14 x 9 cm

200 Kč

Vojta Tomáš

TOP 321-340

324

Vojta Tomáš (1885-1934)

"Tábořiště. VII. všesokolský slet"

pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III a číslem 947. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.

14 x 9 cm

200 Kč

Vojta Tomáš

TOP 321-340

325

Vojta Tomáš (1885-1934)

"Cvičení na hrazdách. VII. všesokolský slet"

pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III a číslem 1017. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.

14 x 9 cm

200 Kč

Vojta Tomáš

TOP 321-340

326

Vojta Tomáš (1885-1934)

"Cvičení na koních našíř. VII. všesokolský slet"

pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III a číslem 1023. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.

14 x 9 cm

200 Kč

Vojta Tomáš

TOP 321-340

327

Vojta Tomáš (1885-1934)

"Vystoupení žen. VII. všesokolský slet"

pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III a číslem 808. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.

14 x 9 cm

200 Kč

Vojta Tomáš

TOP 321-340

328

Vojta Tomáš (1885-1934)

"Vystoupení mužů. VII. všesokolský slet"

pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III a číslem 822, vzadu RPD 832. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.

14 x 9 cm

200 Kč

Vojta Tomáš

TOP 321-340

329

Vojta Tomáš (1885-1934)

"Formace mužů na Letné. VII. všesokolský slet"

pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III a číslem 907, vzadu RPA 808. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.

14 x 9 cm

200 Kč

Vojta Tomáš

TOP 321-340

330

Vojta Tomáš (1885-1934)

"Letná - muži na značkách. VII. všesokolský slet"

pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III a číslem 911. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.

14 x 9 cm

200 Kč

Vojta Tomáš

TOP 321-340

331

Vojta Tomáš (1885-1934)

"Slavnostní vystoupení. VII. všesokolský slet"

pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III a číslem 752, vzadu RPA 808. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.

14 x 9 cm

200 Kč

Vojta Tomáš

TOP 321-340

332

Vojta Tomáš (1885-1934)

"Slavnost na Letné. VII. všesokolský slet"

pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III a číslem 779, vzadu RPA 808. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.

14 x 9 cm

200 Kč

Vojta Tomáš

TOP 321-340

333

Vojta Tomáš (1885-1934)

"Veselice na Letné. VII. všesokolský slet"

pohlednice - fotografie, autor TOMÁŠ VOJTA. Značeno vtlačeným razítkem FOTO-VOJTA 1920 PRAGUE III a číslem 787. Konání sletu v Praze ve dnech 27.-30.6.1920. Mírně opotřebované okraje.

14 x 9 cm

200 Kč

Vojta Tomáš

TOP 321-340