ZPĚT NA OBSAH Katalogu 125. aukce KONANÉ 17. 12. 2017 v Ostravě

MATERIÁL-TECHNIKA____

akryl, tempera…275
akvarel…124, 176, 177, 220, 266
akvarel, kvaš…81, 178, 179, 180, 236
akvarel, pastel, tuš…278
alpaka…142, 149, 150
barevná litografie…48, 53, 54, 175
bronz…22, 28, 108, 291, 292, 297, 303
bronz, kost, mramor…105
bronz, slonová kost…25
dřevo…113, 116, 191, 246, 247, 300, 310
dřevo, alabastr…305
dřevo, kost…23
dřevoryt…60
kámen…252
keramika…160, 183, 184, 285, 301
kombinovaná technika…86, 129
kost…295
kov…102, 181, 243, 298
kov, dřevo…117
kov, sklo…257, 258
kov, smalt…118
kresba…43
kresba perem…219
kresba rudkou…239
kresba tuší…139, 218
kresba tuší, akvarel…201
kůže…288, 289
kvaš, akvarel, pastel…267
lept…134, 206
linoryt, tuš, akvarel, pastel…94
litina…29, 106, 282
litografie…41, 42, 45, 46, 47, 174, 202, 203, 204, 211, 212, 213, 214
majolika, mosaz, litina…304
malba…186, 187
měď…286
mosaz…24, 185, 302
mosaz stříbřená…259
mosaz, obecný kov…248, 294
mosaz, perleť…111
mramor…253
ocel…27, 251
olej na desce…55, 92, 93, 167, 168, 171, 172, 173
olej na dřevě…58, 231
olej na kartonu…164, 205, 207, 209, 225, 226, 227, 229, 238, 261
olej na lepence…4, 20, 91, 130, 138, 234, 235, 273
olej na plátně…1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 50, 51, 52, 56, 59, 83, 85, 88, 89, 90, 95, 96, 97, 99, 100, 121, 125, 126, 128, 133, 136, 140, 161, 162, 163, 166, 169, 170, 208, 210, 221, 222, 223, 224, 228, 230, 237, 240, 262, 264, 265, 269, 270
olej na překližce…57
olej na sololitu…17, 122, 131, 132, 135, 216
olej, akryl, tempera…165
olej-tempera…98, 272, 274, 276, 279, 280
papír…21
pastel…19, 44, 127, 232, 233, 263, 268
pastel a kvaš…82
perla, zlato…120
porcelán…61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 103, 104, 107, 109, 112, 119, 182, 190, 284, 306, 307
reprodukce…137, 215
rytina…49
řezba v kosti…290
řezba ve dřevě…309
sádra…254, 255, 256, 296
sklo…101, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 159, 188
sklo broušené…189, 299, 308
stříbro…30, 34, 35, 36, 37, 38, 76, 77, 78, 79, 114, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 193, 194, 260
stříbro, sklo…158
stříbro, zlato…192
suchá jehla…123
tempera…277
tempera, kvaš, akvarel…87
tuš, akvarel…217
tuš, akvarel, kvaš…84
zlato…40, 195196, 198
zlato, akvamarín…32
zlato, briliant…33, 71, 72, 73, 74, 80, 115, 199, 311
zlato, korál…39, 197
zlato, safír, spinel…75
zlato, stříbro, diamantová routa…157
zlato, záhněda…31
želvovina…293

MATERIÁL-TECHNIKA