ANTIKVITY ART AUKCE

   ZPĚT NA HLAVNÍ STRANU

Blažíček Oldřich

"Dvě postavy na cestě mezi stromy - v Moravecké aleji (?)"

velký olej na plátně, signováno, nedatováno, patrně práce z roku 1927. Obraz je zasazen do širokého rámu barvy slonové kosti, zaskleno.

Pochází z významné soukromé ostravské sbírky.

70 x 71 (89 x 90) cm.

95 000 Kč

Blažíček Oldřich (1887-1953)

5.1.1887 Slavkovice u Nového Města na Moravě - 3.5.1953 Praha)