ANTIKVITY ART AUKCE

   ZPĚT NA HLAVNÍ STRANU

SAMOSTATNÁ DRAŽBA 17. 12. 2017 V OSTRAVĚ, v HOTELU BRIONI, Stodolní ulice

Hudeček Antonín

"Jinoch v loďce u břehu potoka"

velký, zcela mimořádný olej na plátně, signováno vpravo dole A. HUDEČEK, kolem roku 1898 - 1899.

Obraz pochází z rodiny prvního majitele.

75,5 x 99,5 cm

1 500 000 Kč

Publikováno v katalogu 125. ostravské aukce pod položkou 100

Protože vyvolávací cena přesahuje 1 milion korun, je aukce této položky vyhlášena jako samostatná

a bez ohledu na pořadí položek ve 125. aukci bude právě probíhající aukce ve 12.00 hodin na potřebnou dobu přerušena.

Každý, kdo bude chtít obraz dražit, tak bude mít jistotu o čase zahájení dražby.

Hudeček Antonín (1872-1941)