ZPĚT NA OBSAH Katalogu 126. aukce KONANÉ 3. 6. 2018 v Ostravě

MATERIÁL-TECHNIKA____

akvarel…1, 164, 203, 220, 274
akvarel, kvaš…6, 94, 277
akvarel, kvaš, tempera…97
alabastr…193
barevná litografie…2, 14, 171, 172
barevný lept…162, 163, 173, 174, 176, 201, 202
biskvit…146
bronz…23, 27, 221, 237
bronz, sklo…32
cín…24, 25, 66, 159, 160
dřevo…36, 39, 190, 196
dřevo, kov, stříbro…195
dřevo, polodrahokam,stříbro, mosaz…194
dřevoryt…4, 12, 13, 121, 127, 128, 180, 207, 208, 209, 214, 256
dřevořezba…185
fajáns…197, 198
fotografika…304, 305
grafika…9, 216, 217, 219, 279, 316, 320
hlína pálená…184, 200
kámen…238
kamenina…79
keramika…21, 111, 112, 113, 118, 225
keramika lidová…141, 142, 143, 144, 145, 153, 154
kombinovaná technika…98, 168
kov…117, 324
kov zlacený…156
kov, smalt…189
kresba…166
kresba tuší, akvarel, kvaš…17
kresba tužkou…90
křídy…278
kůže umělá…183
kvaš, akvarel…124, 258
lavírovaná kresba tuší…249
lept…3, 169, 206, 211, 299, 301, 303
linoryt…5, 175, 213, 250, 251
litografie…8, 91, 257, 272, 283, 284, 295, 315
malba…212
mosaz…29, 186
mosaz, kořenice, sklo…108
ofset…298
olej a akryl na sololitu…248
olej a laky…205
olej na desce…19, 43, 47, 59, 81, 99, 254, 263, 267, 270, 310
olej na dřevěné desce…306, 308, 309
olej na kartonu…125, 126, 131, 133, 271, 275, 281, 297
olej na lepence…10, 11, 18, 41, 42, 44, 45, 51, 55, 58, 86, 93, 122, 123, 132, 167, 255, 259, 262, 286, 288, 289, 291, 292
olej na plátně…46, 48, 49, 50, 53, 54, 57, 60, 83, 88, 89, 95, 96, 100, 129, 135, 136, 137, 161, 210, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 264, 265, 266, 268, 273, 287, 290, 293, 294, 300, 302, 307, 311, 312, 314
olej na překližce…52, 252, 253, 319
olej na sololitu…56, 84, 85, 134, 139, 140, 282
olej, tempera, kvaš…92
olej, tempera, lak, tuš…170
olej-tempera…20, 130, 138, 261, 280
onyx…181
pastel…204, 276
pastel, kvaš…16
pastel, kvaš, tempera…15
plech…31, 222
porcelán…22, 26, 78, 104, 105, 107, 109, 110, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 157, 158, 192, 199, 230
porcelán, keramika, mosaz…30
porcelán, mosaz…69
pórovina…116
reprodukce…7, 269
rohovina…64
rytina…177, 178, 179, 215
sádra…191
sklo…28, 67, 70, 115, 155, 226
sklo čiré…106, 223, 227, 228
sklo hutní…65, 101, 102, 233, 234, 235, 236
sklo lisované…68
sklo malachitové…231, 232
sklo mléčné…224
sklo olovnaté…77, 103
sklo optické…71
slonovina…114
sochařská směs…33
stříbro…35, 38, 62, 63, 120, 187, 229, 239
stříbro, kámen…80
stříbro, kov…182
stříbro, malachyt…75
stříbro, perla, tyrkys…73
stříbro, sklo…61
štras…37
tempera…82, 165, 296, 318
tuš, akvarel…218, 260
umělecká reporodukce…317
vlna…119
zlato…74
zlato, briliant…72
zlato, stříbro, platina, smalt…188

MATERIÁL-TECHNIKA

STRÁNKY SPOLEČNOSTI AAA s.r.o. - ANTIKVITY ART AUKCE