Stříbrný náramek - pevný kruh
stříbro, po obvodu plastický dekor ptáčků malovaných modrým emailem a ornamentů, dále čtyři lité jantary, puncovní značka dubový list (S-66)
Ryzost stříbra 900/1000, hmotnost 18,46 g btto, vnitřní průměr 7 cm
800 Kč
Stříbrný náhrdelník - filigrán
stříbro, 31 článků ve tvaru drobných kytiček, puncovní značka dubový list (S-66), krásná jemná stříbrnická práce.
Ryzost stříbra 900/1000, hmotnost 15,12 g, délka 43 cm
600 Kč
Stříbrná dortová lopatka
stříbro, puncovní značka trojúhelník s šachovnicovým podkladem č. 5 (S-53), období: Protektorát Čechy a Morava. Vhodné zejména k servírování dortů, zákusků, chlebíčků, vánočního cukroví apod.
Ryzost stříbra 800/1000, hmotnost 113,30 g, délka 27,5 cm
1 300 Kč
Stříbrné kleště na zákusky
stříbro, puncovní značka trojúhelník se slovenským trojvrším a dvojramenným křížem (S-48), období: 1.republika. Vhodné zejména k servírování zákusků, chlebíčků, vánočního cukroví apod.
Ryzost stříbra 800/1000, hmotnost 54,19 g, délka 17 cm
650 Kč
Stříbrný obal na rtěnku se zrcátkem
stříbro, puncovní značka trojúhelník 3, období: 2.čtvrtina 20. století.
Ryzost stříbra 900/1000, hmotnost 32,29 g btto
500 Kč
Stříbrná mísa na ovoce
stříbro, tělo lehce bombírované, zvlněný okraj, svislé žebrování, puncovní značka Německo - přepuncováno značkou platnou na území ČR.
Ryzost stříbra 830/1000, hmotnost 273,62 g, průměr 24 cm, výška 6 cm
3 500 Kč
Stříbrný kroužek na ubrousky
stříbro, okolo každého okraje pásek s plastickým dekorem rozvilin a květů, puncovní značka Německo - přepuncováno značkou platnou na území ČR.
Ryzost stříbra 800/1000, hmotnost 26,88 g, výška 3,5 cm
350 Kč
Malá stříbrná slánka se skleněnou vložkou
stříbro, uvnitř zlaceno, skleněná vložka, Tělo nádobky bombírované, po obvodu zdobené žebrováním a rokaji, puncovní značka Německo - přepuncováno značkou platnou na území ČR.
Ryzost stříbra 800/1000, hmotnost 16,50 g, průměr 4 cm, výška 3 cm
200 Kč
Rukojeť ke slunečníku
dřevo ve stříbrném opláštění, krásný plastický dekor růží, puncovní značka Německo.
Ryzost stříbra 800/1000, hmotnost 41,03 g btto, délka 23,5 cm
1 200 Kč
Dokumentace Přiloženo Osvědčení Puncovního úřadu ČR na stříbro
Peter Andrej Stříbrná medaile
stříbro, nápisy VÝROČIE ZALOŽENIA MINCOVNE V KREMNICI 1328 - 1978 a SLOVENSKÁ NUMIZMATICKÁ SPOLOČNOSŤ POBOČKA KREMNICA, modelér Andrej Peter 78
Ryzost stříbra 900/1000, hmotnost 58,02 g, průměr 5 cm
3 500 Kč
Stříbrná medaile
stříbro, 20. VÝROČÍ ZALOŽENÍ POBOČKY ČNS v Příboře 1976, MORAVIA MONETA NOVA MARCHIO
Ryzost stříbra 900/1000, hmotnost 6,60 g
1 500 Kč
Zeman K. Stříbrná medaile
stříbro, IODOCVS MARCHIO MORAVIE a ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST POBOČKA BRNO 1937 - 1977, modelér K. Zeman.
Ryzost stříbra 900/1000, hmotnost 23,65 g
2 500 Kč
Peter Andrej Stříbrná medaile
stříbro, 760 LET HORNÍHO MĚSTA PŘÍBRAMI 1216 - 1976 a ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST POBOČKA V PŘÍBRAMI 1966 - 1976, IN NUMMIS MEMORIA VIVIT, modelér AP (Andrej Peter)
Ryzost stříbra 900/1000, hmotnost 23,25 g
2 000 Kč
Stříbrný kalíšek
stříbro 84 zolotniků, zdobeno gravírováním, Rusko před rokem 1917
Výška 4,7 cm, Ag 875/1000, 16,90 g
400 Kč
Dokumentace Přiloženo Osvědčení Puncovního úřadu ČR
Párové stříbrné kalíšky
2 kusy, stříbro 84 zolotniků, zdobeno gravírováním, datováno 1896, značeno mistrovskou značkou, Rusko
Výška 4,7 cm, Ag 875/1000, celkem 38,85 g
900 Kč
Stříbrné mocca lžičky
6 kusů, mistrovská značka VCD, puncovní značka hlava psa 3 (S-33 pro ryzost 800/1000), puncovní úřad A (Vídeň ?).
Délka lžičky cca 11,7 cm, ryzost stříbra 835/1000 dle přiloženého osvědčení, hmotnost 97,85 g.
1 700 Kč
VCD - Vincenz Carl Dub (1852-1922), výrobce stříbrných předmětů ve Vídni. Firmu převzal v roce 1889 od svého otce. V Rakousku firma působila v letech 1886-1924.
Stříbrné kleště na cukr
19. století, v ohybu je medailonek s vyrytým monogramem "H", bohatý plastický dekor - vytlačeno ve stříbrném plechu přes formu
Délka cca 15 cm, ryzost stříbra 720/1000, hmotnost 32,15 g
1 200 Kč
Stříbrné misky se lžičkami na kaviár
stříbro, uvnitř zlacení, každá miska na třech ozdobných nožkách, na miskách i na lžičkách vyrytý monogram EJ. Značeno puncovními značkami DIANA (S-30) na miskách a HLAVOU PSA (S-33) na lžičkách. Počátek minulého století.
Ryzost 800/1000, celková hmotnost 191,49 g btto, 4x miska výška 3,5 cm, průměr 5 cm, 4x lžička délka 7 cm
3 300 Kč
Předkládací příbory v kazetě
stříbro, obecný kov, kost. Na zdobených rukojetích puncovní značka AV, Puncovní úřad Praha, konec 19. století. Dřevěná kazeta s ozdobným kováním, uvnitř polstrování.
Ryzost stříbra 800/1000, hmotnost 455,53 g btto V sestavě: 4x nůž a 1x velká vidlička, rukojeti stříbro, pracovní části zlacený obecný kov, 1x salátová lžíce a 1x salátová vidlička, rukojeti stříbro, pracovní části kost.
3 900 Kč
Dokumentace Přiloženo Osvědčení Puncovního úřadu ČR na ryzost stříbra
Stříbrná tabatěrka na sypaný tabák
stříbro, geometrický dekor pásů technikou TULA, na víku ozdobný monogram, uvnitř zlaceno, mistrovská značka AF, puncovní značka 84 zolotniků, KOSTROMA ?, poslední čtvrtina 19. století, Rusko. Mimořádně luxusní provedení.
Ryzost stříbra 875/1000, hmotnost 141,65 g btto, výška 2,5 cm, 6,5 x 10,cm
2 500 Kč
Možnost využití na navštívenky a podobně. Dokumentace Přiloženo Osvědčení Puncovního úřadu ČR na ryzost stříbra