Zlatá brož s perlou
žluté zlato,
sladkovodní kultivovaná perla, značeno nově přepuncovanou
značkou Kohout 3 (Z-35), zapínání s otočnou pojistkou. Zezadu
závěsné očko, lze nosit i jako přívěs.
Ryzost zlata 750/1000
(18K), hmotnost 10,50 g btto, rozměr cca 3,5 x 3 cm
17 500 Kč
Zlatý ART DECO
náramek s amazonitem
článkový, tlačený a
gravírovaný dekor květů (růže). Žluté zlato, puncovní značka
lyra-Č (Z-34), leštěný kámen - amazonit, jazýčkový uzávěr.
Třicátá léta 20. století (1. republika).
Ryzost zlata 585/1000
(14K), hmotnost 37,93 g btto, délka 18,7 cm, obvod 17,7 cm,
šířka cca 2,5 cm
50 000 Kč
Zlatý řetěz dlouhý
žluté zlato, nově
přepuncováno značkou Kohout 3 (Z-35), zapínání - záponka.
Ryzost zlata 750/1000
(18K), hmotnost 42,30 g netto, délka 124,5 cm
70 000 Kč
Zlatý náhrdelník s
granáty
žluté zlato, české
granáty, řezaná kamej v přírodní mušlovině. Značeno G1 - firma
GRANÁT, puncovní značka Labuť (Z-58).
Ryzost zlata 585/1000
(14K), hmotnost 8,61 g btto, obvod 45 cm
14 000 Kč
Zlatý ART DECO
náramek článkový
žluté zlato duté
(foukané), článkové, ozdobně gravírované, mistrovská značkou JB,
puncovní značka Lvíček-4 (Z-45), období 1. republiky
Ryzost zlata 585/1000
(14K), hmotnost 16,75 g netto, délka cca 18,5 cm, šířka cca 1,2
cm
25 000 Kč
Zlatý ART DECO
náramek
žluté zlato duté
(foukané) článkové, tlačené a geometricky gravírované.
Mistrovská značka AČ, puncovní značka Lvíček 4 (Z-45), jazýčkový
uzávěr, období 1. republiky.
Ryzost zlata 585/1000
(14K), hmotnost 28,16 g netto, délka 20 cm, obvod 19 cm, šířka
cca 1,7 cm
42 000 Kč
Zlaté náušnice s
perlami
žluté zlato, celkem
čtyři kultivované sladkovodní perly, řetízkové ověsky, puncovní
značka Labuť (Z-58).
Ryzost zlata 585/1000
(14K), hmotnost 3,96 g btto, délka cca 6,5 cm
4 800 Kč
Zlaté náušnice
žluté a růžové zlato,
značeno mistrovskou značkou, puncovní značka Čejka (Z-36), druhá
polovina 20. století, období ČSSR.
Ryzost zlata 585/1000
(14K), hmotnost 2,89 g netto
3 800 Kč
Zlatý prsten s
diamanty
žluté a bílé zlato,
vysoce osazeno jedním diamantem s briliantovým brusem
(briliantem), v ozdobné části zasazeno 8 malých diamantů se
základním brusem. Puncovní značka Labuť (Z-58), druhá polovina
20. století.
Ryzost zlata 585/1000
(14K), velikost diamantů 1x cca 0,08 ct, 8x cca 0,005 ct, celkem
cca 0,12 ct, hmotnost 4,26 g btto, velikost prstenu 54
7 600 Kč
Zlatý prsten s
diamantem
žluté zlato lemované
zlatem bílým, vysoce osazeno jedním diamantem s briliantovým
brusem (briliantem), puncovní značka Labuť (Z-58), druhá
polovina 20. století.
Ryzost zlata 585/1000
(14K), velikost briliantu 1x cca 0,08 ct, hmotnost 3,49 g btto,
velikost prstenu 55
6 600 Kč
Zlatý prsten s
diamanty
žluté a bílé zlato
osazeno 32 diamanty s briliantovým brusem (brilianty), vrchní
část hlavy zlato bílé, spodní část hlavy a šína zlato žluté,
druhá polovina 20. století.
Ryzost bílého zlata
585/1000 (14K), žlutého 750/1000 (18K), velikost diamantů 32x
cca 0,01 ct, celkem cca 0,32 ct, hmotnost 5,31 g btto, velikost
prstenu 55
14 000 Kč
Přiloženo Osvědčení
Puncovního úřadu ČR na zlato
Prsten s tmavě
červeným syntetickým kamenem
zlato žluté a bílé,
mistrovská značka VK, československá vývozní značka (N-07), nově
puncovní značka Labuť (Z-58). ART DECO provedení.
Ryzost zlata 585/1000
(14 K), hmotnost btto 5,07 g, velikost prstenu 52
4 900 Kč
Zlatý medailon s
diamantem
růžové zlato, osazeno
jedním diamantem se starým brusem, nadčasový design. Mistrovská
značka BV, rakousko-uherská puncovní značka Liška (Z-27).
Medailon je otevírací na jednu fotografii.
Ryzost zlata 580/1000
(14K), velikost diamantu 1x cca 0,05 ct, hmotnost 5,42 g btto,
výška včetně závěsných oček 3 cm
7 000 Kč
314
Velká brož s kamejí
růžové nízkoryzostní
zlato - oválný rámeček, řezba v přírodní mušlovině, výklopné
závěsné očko. Lze nosit i jako přívěs.
Ryzost zlata 333/1000
(8K), hmotnost 10,88 g btto, výška cca 4,8 cm, šířka cca 3,6 cm
6 400 Kč
Přiloženo Osvědčení
Puncovního úřadu ČR na zlato
315
Zlatý přívěs
žluté zlato - oválná
destička zdobená gravírováním, puncovní značka Labuť (Z-58).
Ryzost zlata 585/1000
(14K), hmotnost 1,55 g netto, výška včetně závěsných oček cca
2,8 cm, ovál cca 2 x 1,5 cm
2 200 Kč
316
Zlatá brož s černým
onyxem a modrým emailem
může být i přívěskem.
Oválný tvar, černé pole lemované zlatou obrubou, uprostřed na
modrém terčíku symbol květinky. Jehlice na zapínání obecný kov.
Druhá polovina 19. století.
Ryzost zlata 14 K,
hmotnost 5,21 g btto,
velikost cca 3,9 x
2,9 cm.
6 400 Kč
Přiloženo osvědčení
Puncovního úřadu.