301-320 www.aukcnidum.cz

 135. AUKCE OSTRAVA - 5.2.2023___NEDĚLE__11 hod

311 312 313 314 315
316

Zlatá brož s perlou

žluté zlato, sladkovodní kultivovaná perla, značeno nově přepuncovanou značkou Kohout 3 (Z-35), zapínání s otočnou pojistkou. Zezadu závěsné očko, lze nosit i jako přívěs.

Ryzost zlata 750/1000 (18K), hmotnost 10,50 g btto, rozměr cca 3,5 x 3 cm

17 500 Kč

TOP 301-320

Zlatý ART DECO náramek s amazonitem

článkový, tlačený a gravírovaný dekor květů (růže). Žluté zlato, puncovní značka lyra-Č (Z-34), leštěný kámen - amazonit, jazýčkový uzávěr. Třicátá léta 20. století (1. republika).

Ryzost zlata 585/1000 (14K), hmotnost 37,93 g btto, délka 18,7 cm, obvod 17,7 cm, šířka cca 2,5 cm

50 000 Kč

TOP 301-320

Zlatý řetěz dlouhý

žluté zlato, nově přepuncováno značkou Kohout 3 (Z-35), zapínání - záponka.

Ryzost zlata 750/1000 (18K), hmotnost 42,30 g netto, délka 124,5 cm

70 000 Kč

TOP 301-320

Zlatý náhrdelník s granáty

žluté zlato, české granáty, řezaná kamej v přírodní mušlovině. Značeno G1 - firma GRANÁT, puncovní značka Labuť (Z-58).

Ryzost zlata 585/1000 (14K), hmotnost 8,61 g btto, obvod 45 cm

14 000 Kč

TOP 301-320

Zlatý ART DECO náramek článkový

žluté zlato duté (foukané), článkové, ozdobně gravírované, mistrovská značkou JB, puncovní značka Lvíček-4 (Z-45), období 1. republiky

Ryzost zlata 585/1000 (14K), hmotnost 16,75 g netto, délka cca 18,5 cm, šířka cca 1,2 cm

25 000 Kč

TOP 301-320

Zlatý ART DECO náramek

žluté zlato duté (foukané) článkové, tlačené a geometricky gravírované. Mistrovská značka AČ, puncovní značka Lvíček 4 (Z-45), jazýčkový uzávěr, období 1. republiky.

Ryzost zlata 585/1000 (14K), hmotnost 28,16 g netto, délka 20 cm, obvod 19 cm, šířka cca 1,7 cm

42 000 Kč

TOP 301-320

Zlaté náušnice s perlami

žluté zlato, celkem čtyři kultivované sladkovodní perly, řetízkové ověsky, puncovní značka Labuť (Z-58).

Ryzost zlata 585/1000 (14K), hmotnost 3,96 g btto, délka cca 6,5 cm

4 800 Kč

TOP 301-320

Zlaté náušnice

žluté a růžové zlato, značeno mistrovskou značkou, puncovní značka Čejka (Z-36), druhá polovina 20. století, období ČSSR.

Ryzost zlata 585/1000 (14K), hmotnost 2,89 g netto

3 800 Kč

TOP 301-320

Zlatý prsten s diamanty

žluté a bílé zlato, vysoce osazeno jedním diamantem s briliantovým brusem (briliantem), v ozdobné části zasazeno 8 malých diamantů se základním brusem. Puncovní značka Labuť (Z-58), druhá polovina 20. století.

Ryzost zlata 585/1000 (14K), velikost diamantů 1x cca 0,08 ct, 8x cca 0,005 ct, celkem cca 0,12 ct, hmotnost 4,26 g btto, velikost prstenu 54

7 600 Kč

TOP 301-320

Zlatý prsten s diamantem

žluté zlato lemované zlatem bílým, vysoce osazeno jedním diamantem s briliantovým brusem (briliantem), puncovní značka Labuť (Z-58), druhá polovina 20. století.

Ryzost zlata 585/1000 (14K), velikost briliantu 1x cca 0,08 ct, hmotnost 3,49 g btto, velikost prstenu 55

6 600 Kč

TOP 301-320

Zlatý prsten s diamanty

žluté a bílé zlato osazeno 32 diamanty s briliantovým brusem (brilianty), vrchní část hlavy zlato bílé, spodní část hlavy a šína zlato žluté, druhá polovina 20. století.

Ryzost bílého zlata 585/1000 (14K), žlutého 750/1000 (18K), velikost diamantů 32x cca 0,01 ct, celkem cca 0,32 ct, hmotnost 5,31 g btto, velikost prstenu 55

14 000 Kč

Přiloženo Osvědčení Puncovního úřadu ČR na zlato

TOP 301-320

Prsten s tmavě červeným syntetickým kamenem

zlato žluté a bílé, mistrovská značka VK, československá vývozní značka (N-07), nově puncovní značka Labuť (Z-58). ART DECO provedení.

Ryzost zlata 585/1000 (14 K), hmotnost btto 5,07 g, velikost prstenu 52

4 900 Kč

TOP 301-320

Zlatý medailon s diamantem

růžové zlato, osazeno jedním diamantem se starým brusem, nadčasový design. Mistrovská značka BV, rakousko-uherská puncovní značka Liška (Z-27). Medailon je otevírací na jednu fotografii.

Ryzost zlata 580/1000 (14K), velikost diamantu 1x cca 0,05 ct, hmotnost 5,42 g btto, výška včetně závěsných oček 3 cm

7 000 Kč

TOP 301-320

314

Velká brož s kamejí

růžové nízkoryzostní zlato - oválný rámeček, řezba v přírodní mušlovině, výklopné závěsné očko. Lze nosit i jako přívěs.

Ryzost zlata 333/1000 (8K), hmotnost 10,88 g btto, výška cca 4,8 cm, šířka cca 3,6 cm

6 400 Kč

TOP 301-320

315

Zlatý přívěs

žluté zlato - oválná destička zdobená gravírováním, puncovní značka Labuť (Z-58).

Ryzost zlata 585/1000 (14K), hmotnost 1,55 g netto, výška včetně závěsných oček cca 2,8 cm, ovál cca 2 x 1,5 cm

2 200 Kč

TOP 301-320

316

Zlatá brož s černým onyxem a modrým emailem

může být i přívěskem. Oválný tvar, černé pole lemované zlatou obrubou, uprostřed na modrém terčíku symbol květinky. Jehlice na zapínání obecný kov. Druhá polovina 19. století.

Ryzost zlata 14 K, hmotnost 5,21 g btto,

velikost cca 3,9 x 2,9 cm.

6 400 Kč

Přiloženo osvědčení Puncovního úřadu.

TOP 301-320